Dzień otwarty studiów podyplomowych

pt., 2022-08-19 08:08

Serdecznie zapraszamy na Dzień Otwarty KSB UEK w niedzielę 4 września br. o godzinie 11:30 do Budynku G. Zachęcamy do zapoznania się z programem wydarzenia:

 • 11:30 Rejestracja uczestników
 • 12:00 Rozpoczęcie wydarzenia
 • 13:00 Panel dedykowany studiom MBA oraz prelekcja przygotowana przez Zespół studiów podyplomowych
 • 14:00 Warsztat “Change Management”
 • 15:00 Zakończenie

 Dodatkowo w trakcie wydarzenia:

Common mistakes (young) project managers make

ndz., 2018-11-25 13:11

^^^ Odtwórz cały wykład na YouTube ^^^

Zapraszamy na pierwszy z serii wykładów nt. zarządzania projektami prowadzonych przez praktyków. Wykłady są organizowane przez studentów specjalności Zarządzanie projektami oraz Katedrę Procesu Zarządzania. 

 • Wykładowca: Inna Grynova (Revolut)
 • Język wykładu: ANGIELSKI
 • Termin: 11 grudnia 2018 r., 17:00-18:30

Inna Grynova pełni rolę Head of Support, czyli szefowej departamentu wsparcia w Revolut. W tej chwili Inna zarządza zespołem ponad 130 osób, które pracują nad zapewnieniem doskonałej obsługi ponad 3 milionom użytkowników Revolut na całym świecie. Inna jest kierownikiem projektu z doświadczeniem w zakresie optymalizacji procesów i produktów, na swoim koncie posiada udokumentowane sukcesy w zakresie poprawy krytycznych wskaźników operacyjnych jak i realizowaniu projektów wielofunkcyjnych. Poprzednie doświadczenie Inny obejmuje 6 lat pracy w Google (w tym na stanowisku menedżera programu), sukcesy w Raiffeisen Bank Aval (biuro zarządzania jakością i projektami) oraz inne. Jej ulubioną metodologią zarządzania projektami jest Lean Six Sigma, ale uważa, że podejście to musi być przyjęte indywidualnie dla każdego przypadku.

Revolut powstał w 2015 r. w Londynie, by służyć śmiałej misji: postawić bankowy sektor finansowy na głowie. Konsumenci mogą założyć konto w aplikacji w 3 minuty, bezprowizyjnie płacić nim za granicą w ponad 150 walutach, wymieniać i przechowywać środki w 25 walutach lub wysyłać przelewy krajowe i międzynarodowe po kursie międzybankowym. Od lipca 2015 r. Revolut z siedzibą w Londynie ma zarejestrowanych ponad 3 miliony użytkowników w całej Europie.

Wykład Scrum w korporacji

śr., 2017-12-06 10:31

Zapraszamy do wzięcia udziału w wykładzie pt. Scrum w korporacji, który poprowadzą: Pan Łukasz Kryński (Line Manager, Nokia) oraz Pani Joanna Adamczyk (Scrum Master, Nokia).
Wykład rozpocznie się w dn 17 grudnia 2017 r. o godz. 13:30 na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie, ul. Rakowicka 27, pawilon C, sala: Nowa Aula (I piętro). Udział w wykładzie dla zapisanych osób jest bezpłatny. Prosimy o przybycie 10-15 minut przed rozpoczęciem wykładu.

LIczba miejsc jest ograniczona ze względu na wielkość sali.

Organizatorami wykładu są:

 • Nokia
 • Katedra Procesu Zarządzania, Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
 • Małopolska Grupa Regionalna IPMA Polska

Program wykładu:

 • Skalowalny Scrum
 • Skala złożoności projektu - przykład
 • Implementacja Scrum w Nokii
 • Ciągłe doskonalenie – migracja w stronę nowych rozwiązań

Link do rejestracji: https://kpz.uek.krakow.pl/limesurvey/index.php/823997/lang-pl

Współpraca międzynarodowa w projektach - wykład

czw., 2017-06-08 07:44

W dniu 5 czerwca 2017 r., w siedzibie Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie został przeprowadzony kolejny wykład, dotyczący doświadczeń firmy Comarch z zakresu uwarunkowań współpracy międzynarodowej przedsiębiorstw. Wykład przeprowadził menedżer projektów w firmie Comarch, pan Przemysław Adamowicz. Prezentacja stanowiła podsumowanie problematyki podejmowanej podczas zajęć z przedmiotu Zarządzanie Firmą na Rynku Międzynarodowym. Podczas wykładu zaprezentowano doświadczenia Comarch z zakresu współpracy z partnerami w Europie Zachodniej. W celu przybliżenia słuchaczom warunków tej współpracy wyeksponowano kwestię zasadniczych różnic w podejściu do planowania i przeprowadzania wspólnych przedsięwzięć pomiędzy pracownikami Comarch, zatrudnionymi w siedzibie firmy w Polsce, a reprezentantami kooperantów z kilku krajów Europy Zachodniej. W drugiej części wykładu przedstawione zostały wyniki badań ankietowych, odzwierciedlające nastawienie zagranicznych kooperantów do pracowników Comarch w Polsce. Wyniki te, zaktualizowane w porównaniu z prezentowanymi na wykładzie w roku poprzednim wskazują na niezmienną, wysoką ocenę kompetencji, kreatywności i zaangażowania współpracowników w Polsce.

Wykład został zrealizowany w ramach współpracy pomiędzy Comarch i UEK, której głównym przedsięwzięciem jest Akademia Comarch, mająca na celu angażowanie studentów i absolwentów UEK w działalności biznesowej.

MGR.IPMA

Małopolska Grupa Regionalna IPMA Polska zrzesza członków IPMA Polska z terenu Małopolski. Na nasze spotkania zapraszamy także niezrzeszonych sympatyków zarządzania projektami, praktyków, naukowców i studentów. Tworzymy społeczność ludzi, którzy chcą doskonalić swoje kompetencje z zakresu zarządzania projektami. MGR.IPMA działa przy Katedrze Procesu Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

Seminarium Zarządzania projektami dla przedsiębiorców

czw., 2016-03-17 11:26

W dniu 16 marca 2016 r. na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie odbyło się seminarium Zarządzanie projektami dla przedsiębiorców. W seminarium uczestniczyli przedsiębiorcy z Małopolski i ościennych województw. W trakcie seminarium poruszono tematy związane z finansowaniem projektów oraz zarządzaniem ich realizacją. Prezentującymi byli m.in. Jakub Szymański, Dyrektor Departamentu Zarządzania Projektami Operacyjnymi UMWM (na zdjęciu), Stanisław Sroka (Prezes IPMA Polska), Rafał Solecki (Dyrektor Małopolskiego Centrum Przedsiębiorczości).