Dzień otwarty studiów podyplomowych

Serdecznie zapraszamy na Dzień Otwarty KSB UEK w niedzielę 4 września br. o godzinie 11:30 do Budynku G. Zachęcamy do zapoznania się z programem wydarzenia:

 • 11:30 Rejestracja uczestników
 • 12:00 Rozpoczęcie wydarzenia
 • 13:00 Panel dedykowany studiom MBA oraz prelekcja przygotowana przez Zespół studiów podyplomowych
 • 14:00 Warsztat “Change Management”
 • 15:00 Zakończenie

 Dodatkowo w trakcie wydarzenia:

 • wyspy tematyczne,
 • loteria z nagrodą specjalną,
 • animacje dla dzieci CREAnimo,
 • strefa letnia (lody, lemoniada, leżaki)

Będzie to również wyjątkowa okazja do networkingu oraz spotkania z Dyrektorami kierunków studiów KSB.

Udział w wydarzeniu wymaga rejestracji:  https://forms.office.com/r/FpQeYBJyA6

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa oraz wspólnego spędzania czasu w siedzibie KSB UEK!

Common mistakes (young) project managers make

^^^ Odtwórz cały wykład na YouTube ^^^

Zapraszamy na pierwszy z serii wykładów nt. zarządzania projektami prowadzonych przez praktyków. Wykłady są organizowane przez studentów specjalności Zarządzanie projektami oraz Katedrę Procesu Zarządzania. 

 • Wykładowca: Inna Grynova (Revolut)
 • Język wykładu: ANGIELSKI
 • Termin: 11 grudnia 2018 r., 17:00-18:30

Inna Grynova pełni rolę Head of Support, czyli szefowej departamentu wsparcia w Revolut. W tej chwili Inna zarządza zespołem ponad 130 osób, które pracują nad zapewnieniem doskonałej obsługi ponad 3 milionom użytkowników Revolut na całym świecie. Inna jest kierownikiem projektu z doświadczeniem w zakresie optymalizacji procesów i produktów, na swoim koncie posiada udokumentowane sukcesy w zakresie poprawy krytycznych wskaźników operacyjnych jak i realizowaniu projektów wielofunkcyjnych. Poprzednie doświadczenie Inny obejmuje 6 lat pracy w Google (w tym na stanowisku menedżera programu), sukcesy w Raiffeisen Bank Aval (biuro zarządzania jakością i projektami) oraz inne. Jej ulubioną metodologią zarządzania projektami jest Lean Six Sigma, ale uważa, że podejście to musi być przyjęte indywidualnie dla każdego przypadku.

Revolut powstał w 2015 r. w Londynie, by służyć śmiałej misji: postawić bankowy sektor finansowy na głowie. Konsumenci mogą założyć konto w aplikacji w 3 minuty, bezprowizyjnie płacić nim za granicą w ponad 150 walutach, wymieniać i przechowywać środki w 25 walutach lub wysyłać przelewy krajowe i międzynarodowe po kursie międzybankowym. Od lipca 2015 r. Revolut z siedzibą w Londynie ma zarejestrowanych ponad 3 miliony użytkowników w całej Europie.

Wykład Scrum w korporacji

Zapraszamy do wzięcia udziału w wykładzie pt. Scrum w korporacji, który poprowadzą: Pan Łukasz Kryński (Line Manager, Nokia) oraz Pani Joanna Adamczyk (Scrum Master, Nokia).
Wykład rozpocznie się w dn 17 grudnia 2017 r. o godz. 13:30 na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie, ul. Rakowicka 27, pawilon C, sala: Nowa Aula (I piętro). Udział w wykładzie dla zapisanych osób jest bezpłatny. Prosimy o przybycie 10-15 minut przed rozpoczęciem wykładu.

LIczba miejsc jest ograniczona ze względu na wielkość sali.

Organizatorami wykładu są:

 • Nokia
 • Katedra Procesu Zarządzania, Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
 • Małopolska Grupa Regionalna IPMA Polska

Program wykładu:

 • Skalowalny Scrum
 • Skala złożoności projektu - przykład
 • Implementacja Scrum w Nokii
 • Ciągłe doskonalenie – migracja w stronę nowych rozwiązań

Link do rejestracji: https://kpz.uek.krakow.pl/limesurvey/index.php/823997/lang-pl

Współpraca międzynarodowa w projektach - wykład

W dniu 5 czerwca 2017 r., w siedzibie Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie został przeprowadzony kolejny wykład, dotyczący doświadczeń firmy Comarch z zakresu uwarunkowań współpracy międzynarodowej przedsiębiorstw. Wykład przeprowadził menedżer projektów w firmie Comarch, pan Przemysław Adamowicz. Prezentacja stanowiła podsumowanie problematyki podejmowanej podczas zajęć z przedmiotu Zarządzanie Firmą na Rynku Międzynarodowym. Podczas wykładu zaprezentowano doświadczenia Comarch z zakresu współpracy z partnerami w Europie Zachodniej. W celu przybliżenia słuchaczom warunków tej współpracy wyeksponowano kwestię zasadniczych różnic w podejściu do planowania i przeprowadzania wspólnych przedsięwzięć pomiędzy pracownikami Comarch, zatrudnionymi w siedzibie firmy w Polsce, a reprezentantami kooperantów z kilku krajów Europy Zachodniej. W drugiej części wykładu przedstawione zostały wyniki badań ankietowych, odzwierciedlające nastawienie zagranicznych kooperantów do pracowników Comarch w Polsce. Wyniki te, zaktualizowane w porównaniu z prezentowanymi na wykładzie w roku poprzednim wskazują na niezmienną, wysoką ocenę kompetencji, kreatywności i zaangażowania współpracowników w Polsce.

Wykład został zrealizowany w ramach współpracy pomiędzy Comarch i UEK, której głównym przedsięwzięciem jest Akademia Comarch, mająca na celu angażowanie studentów i absolwentów UEK w działalności biznesowej.

Kategoria: 

MGR.IPMA

Małopolska Grupa Regionalna IPMA Polska zrzesza członków IPMA Polska z terenu Małopolski. Na nasze spotkania zapraszamy także niezrzeszonych sympatyków zarządzania projektami, praktyków, naukowców i studentów. Tworzymy społeczność ludzi, którzy chcą doskonalić swoje kompetencje z zakresu zarządzania projektami. MGR.IPMA działa przy Katedrze Procesu Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

Seminarium Zarządzania projektami dla przedsiębiorców

W dniu 16 marca 2016 r. na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie odbyło się seminarium Zarządzanie projektami dla przedsiębiorców. W seminarium uczestniczyli przedsiębiorcy z Małopolski i ościennych województw. W trakcie seminarium poruszono tematy związane z finansowaniem projektów oraz zarządzaniem ich realizacją. Prezentującymi byli m.in. Jakub Szymański, Dyrektor Departamentu Zarządzania Projektami Operacyjnymi UMWM (na zdjęciu), Stanisław Sroka (Prezes IPMA Polska), Rafał Solecki (Dyrektor Małopolskiego Centrum Przedsiębiorczości).

Zapraszamy do obejrzenia informacji szczegółowych o seminarium oraz galerii zdjęć.

Kategoria: 

Zarządzanie projektami dla przedsiębiorców

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w seminarium Zarządzanie projektami dla przedsiębiorców które odbędzie się w środę 16 marca 2016 r. na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie, ul. Rakowicka 27, sala 9.

Celem seminarium jest prezentacja możliwości współpracy nauki, biznesu i administracji. W ramach seminarium przedstawione zostaną:

 • źródła finansowania dostępne w Małopolsce w latach 2014-2020,
 • metody podnoszące efektywność zarządzania projektami,
 • instytucje wspierające przedsiębiorców.

Informacje szczegółowe:

 • Program seminarium - pobierz wersję PDF
 • Zgłoszenia przyjmujemy poprzez formularz zgłoszeniowy (zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń)
 • Zarejestrowani uczestnicy otrzymają certyfikaty.

Organizatorem seminarium jest Katedra Procesu Zarządzania UEK.

Patronat nad wydarzeniem objęli:

 • Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego,
 • Izba Przemysłowo-Handlowa w Krakowie,
 • IPMA Polska.

Kategoria: 

Strony