Profile picture for user mz

Aktualne informacje dla studentów, w tym godziny konsultacji, są publikowane i aktualizowane w e-wizytówce na Moodle. Kliknij tu, aby przejść do e-wizytówki.

Plan zajęć znajdziesz tutaj.

Current information for students, including office hours, is published on my profile on Moodle server. Please click here to move to Moodle.

Here you'll find courses schedule.

 

Asystent badawczo-dydaktyczny w Katedrze Procesu Zarządzania Kolegium Nauk o Zarządzaniu i Jakości Instytutu Zarządzania na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie.

Ukończyła studia w zakresie analityki gospodarczej (2019) oraz innowacji w biznesie (2020) na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie.

Zainteresowania naukowe: zrównoważone zarządzanie projektami, programami i portfelami projektów.

W latach 2018-2022 uczestniczka projektu badawczego: „Społeczno-gospodarcze konsekwencje czwartej rewolucji przemysłowej” w ramach programu Regionalna Inicjatywa Doskonałości.
Zadanie 1.1. Złożoność zarządzania organizacjami w warunkach czwartej rewolucji przemysłowej
Zadanie 2.2. Zasoby rozwojowe nowej gospodarki

Pełni funkcje opiekuna kierunku Zarządzanie Projektami oraz akademickiego koordynatora ds. wyjazdów zagranicznych Erasmus+. Od 2023 jest opiekunem Koła Naukowe Zarządzania Projektami przy Katedrze Procesu Zarządzania.
Od 2018 roku członek stowarzyszenia International Project Management Institute (kierownik i członek zespołów projektowych), Członek Komisji Rewizyjnej IPMA Young Crew Poland (2018-2020), Przewodnicząca Rady IPMA Young Crew Poland (2020-2022).

Praktyczne doświadczenie zdobywała m.in. poprzez staż Centrum Doradztwa Strategicznego, współpracę z Klastrem LifeScience Kraków w ramach Inicjatywy Awangarda oraz wsparcie zespołu analityków w pracy dla ABB GBS. Obecnie współpracuje z firmą Profi Industry Sp. z o.o. jako specjalista ds. zarządzania projektami i procesami.

Posiada konto przez

3 lata 5 miesięcy