Aktualne informacje dla studentów, w tym godziny konsultacji, są publikowane i aktualizowane w e-wizytówce na Moodle. Kliknij tu, aby przejść do e-wizytówki.

Plan zajęć znajdziesz tutaj.

Current information for students, including office hours, is published on my profile on Moodle server. Please click here to move to Moodle.

Here you'll find courses schedule.

 

adiunkt w Zakładzie Zarządzania Strategicznego Katedry Procesu Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

Ukończyła studia w zakresie controllingu i zarządzania finansami przedsiębiorstw na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie (2009) i psychologii stosowanej na Uniwersytecie Jagiellońskim (2009) oraz odbyła semestralne stypendium w Hiroshima University of Economics (Japonia 2007).

Od 2012 roku prowadzi zajęcia m.in. z: zarządzania strategicznego i negocjacji międzynarodowych (w jęz. ang.). Doświadczenie praktyczne nabywała jako trener w firmie doradczo-szkoleniowej i mikroprzedsiębiorca.

Zajmuje się również edukacją ekonomiczną dzieci i młodzieży jako redaktor magazynu "Ekonopedia" i portalu biznesowego "Co słychać w biznesie".

Zainteresowania badawcze: behawioralne problemy nadzoru korporacyjnego, zarządzanie zespołami projektowymi.

Zrealizowane projekty: Struktura i dynamika grupowa naczelnych organów kierownictwa jako determinanty efektywności przedsiębiorstwa w ramach indywidualnego grantu NCN numer 2011/01/N/HS4/02166 (2011-2014).

Posiada konto przez

7 lat 6 miesięcy