Konferencja QMOD 2019 w Krakowie

Pracownicy i doktoranci Katedry Procesu Zarządzania współorganizowali międzynarodową konferencję naukową QMOD 2019, która odbyła się w dniach 13-15 października w Krakowie. Na zdjęciu główni organizatorzy Su Mi Dahlgaard-Park i Jens Dahlgaard reprezentujący Universytet Linkoping w Szwecji oraz przedstawiciele zaprzyjaźnionych polskich ośrodków naukowych zajmujących się problematyką zarządzania jakością oraz Industry 4.0. W konferencji wzięło udział ponad 160 uczestników z całego świata.

Konferencja Zarządzanie projektami w praktyce

15 marca 2016 r. odbyła się konferencja Zarządzanie projektami w praktyce zorganizowana przez Koło Naukowe Procesu Zarządzania przy Katedrze Procesu Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. W konferencji udział wzięli przedstawiciele praktyki, uczeni, studenci i doktoranci.

Konferencje Koła są polem wymiany wiedzy i doświadczeń. Tegoroczne wydarzenie było już piątą konferencją z cyklu. W tym roku jest ona częścią większego projektu - Festiwalu zarządzania projektami.

Gościem konferencji była m.in. dr Joanna Rzempała z Uniwersytetu Szczecińskiego, vice prezes IPMA Polska.

 

Współczesne trendy w zarządzaniu

Czwarta edycja konferencji naukowej „Współczesne trendy w zarządzaniu” już za nami!

24 marca br. na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie odbyła się czwarta edycja konferencji naukowej pt. „Współczesne trendy w zarządzaniu”. Hasłem przewodnim tegorocznej edycji był „Outsourcing w gospodarce”. Pomysłodawcą oraz organizatorem wydarzenia było Koło Naukowe Procesu Zarządzania działające przy Katedrze Procesu Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Patronat nad wydarzeniem objął JM Rektor Uniwersytetu prof. dr hab. inż. Andrzej Chochół.

Konferencja Strategie zarządzania organizacjami w społeczeństwie informacyjnym

Zakończyła się zorganizowana przez Katedrę Procesu Zarządzania konferencja naukowa pt. Strategie zarządzania organizacjami w społeczeństwie informacyjnym, która odbywała się w Zakopanem w dniach 16-18 września 2014 r. W konferencji udział wzięli czołowi przedstawiciele nauk o zarządzaniu ze wszystkich ważnych ośrodków naukowych w Polsce. W trakcie konferencji obchodziliśmy także jubileusz 50-lecia pracy naukowej Profesora dr hab. Adama Stabryły, założyciela i przez ponad 20 lat kierownika naszej Katedry.

Jednym z efektów konferencji są publikacje naukowe. Są one dostępne w wersji elektronicznej na stronie internetowej wydawnictwa Mfiles.pl. Istnieje także możliwość ich nieodpłatnego pobrania na urządzenia mobilne z systemem Android za pośrednictwem sklepu Google Play.

Zdjęcia z konferencji są dostępne w galerii.

Konferencja Współczesne trendy w zarządzaniu

Trzecia edycja konferencji naukowej „Współczesne trendy w zarządzaniu” już za nami! 25 marca br. na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie odbyła się trzecia edycja konferencji naukowej pt. „Współczesne trendy w zarządzaniu”. Organizatorami tegorocznego wydarzenia było Koło Naukowe Procesu Zarządzania przy współpracy z Kołem Naukowym Zarządzania VISTA działającym na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu.

The Strategies for Managing Organizations in the Information Society

We invite you to VIII Scientific Conference The Strategies for Managing Organizations in the Information Society, to be held on 16-18 September 2014 in Zakopane.

The Conference aims at providing an opportunity to present new ideas and experiences stemming from theory and practice of contemporary management. Emphasis will be put upon modern methods of management applied in a broad variety of organizations, market and  non-market under the condition of increasing role of information technology, or in a broader sense, in the Information Society.

Pages