Piąta edycja międzynarodowej konferencji Global PM Days

Serdecznie zapraszamy do udziału w międzynarodowej konferencji Global PM Days organizowanej przez IPMA Young Crew w dniach 27-28 listopada 2021 r. w formie online.

Tematem przewodnim konferencji będzie „Autorefleksja i zarządzanie sobą”. Głównym celem wydarzenia jest szerzenie wiedzy i doświadczenia światowych ekspertów wśród młodych kierowników projektów i studentów zarządzania projektami.

Strona konferencji: https://www.become.pm/globalpmdays/

Informacje o prelegentach: https://www.become.pm/globalpmdays/speakers/

Bilety: https://www.become.pm/globalpmdays/tickets/

Godziny pracy sekretariatu

Od 1 października zmianie ulegają godziny pracy sekretariatu. Zapraszamy w godzinach:

  • Poniedziałek            8:00-14:00
  • Wtorek                     8:00-14:00
  • Środa                       8:00-14:00
  • Czwartek                  8:00-11:00
  • Piątek                       8:00-14:00
Tags: 

Studenci UEK w pierwszej 10. międzynarodowego konkursu Project Management Championship

W semestrze letnim 2020/2021 studenci Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie wzięli udział w międzynarodowym konkursie z zarządzania projektami Project Management Championship organizowanym przez IPMA Young Crew Polska. 

Zapraszamy do Katedry!

Uczelnia powoli wraca do normalnego funkcjonowania. Również i w Katedrze Procesu Zarządzania zachodzą zmiany. Zapraszamy do sekretariatu od poniedziałku do piątku. Na razie godziny dostępności dla osób z zewnątrz są ograniczone - od 10 do 12.

Mamy nadzieję, że w krótkim czasie będziemy mogli wrócić również do regularnych konsultacji. To jednak zależy od regulacji władz państwowych oraz uczelnianych.

Tags: 

Project Management Championship

       

Project Management Championship (PMC) to międzynarodowy konkurs z zarządzania projektami. PMC skierowany jest do studentów studiów stacjonarnych studiujących na kierunkach projektowych. Jego głównym celem jest zwiększenie zaangażowania studentów w dziedzinie zarządzania projektami, zwiększenie zainteresowania profesjonalnym zarządzaniem projektami na poziomie krajowym i międzynarodowym, a także pogłębienie dialogu, dzielenia się wiedzą i know-how między światem nauki i praktyki.

Finał konkursu odbywa się co roku w innym kraju, jednak w 2021 w związku z pandemią koronawirusa konkurs odbędzie się z wykorzystaniem narzędzi umożliwiającym komunikowanie się na odległość. Głównym organizatorem Project Management Championship jest IPMA Young Crew – międzynarodowa organizacja non-profit zrzeszająca młodych kierowników projektów, sympatyków oraz studentów zarządzania projektami. Organizatorem konkursu w Polsce jest IPMA Young Crew Poland.

Konkurs składa się z trzech etapów: rundy kwalifikacyjnej, finału krajowego oraz finału międzynarodowego. W konkursie uczestniczą zespoły studentów składające się z 3 lub 4 osób.

W tegorocznej edycji Project Management Championship bierze udział 44 studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, tworzących 18 zespołów.

Już 24 kwietnia 2021 studenci podczas rundy kwalifikacyjnej zmierzą się z 100 pytaniami testowymi z zakresu zarządzania projektami. 6 zespołów, które osiągną najwyższe wyniki z testu, zostaną zakwalifikowane do finału krajowego, który odbędzie się 15 maja 2021. Podczas tego wydarzenia zespoły przystąpią do rozwiązania studium przypadku. Do finału międzynarodowego, który odbędzie się w dniach 11-12 września może zakwalifikować się tylko 1, najlepszy zespół z Polski. Życzymy powodzenia!

Więcej informacji o PMC na stronie internetowej: https://www.become.pm/projectmanagementchampionships/about-pmc/

Kolejna edycja Festiwalu Menedżerskiego już za nami!

W dniach 5-6 listopada odbył się Festiwal Menedżerski organizowany przez Koło Naukowe Procesu Zarządzania. Wydarzenie to jest serią warsztatów mających na celu rozwój kompetencji menedżerskich uczestników, a także zwiększenie ich potencjału na rynku pracy. Tegoroczna edycja odbyła się w formie online. Agenda Festiwalu obejmowała 6 tematycznych spotkań z różnych dziedzin zarządzania, marketingu, a nawet mody! Poruszane tematy doskonale wpisały się w obecnie panujące trendy oraz zainteresowania studentów. W  ciągu dwóch dni spotkań uczestnicy spędzili razem aż 440 min!

Tags: 

Festiwal Menedżerski 2020 - zaproszenie

Koło Naukowe Procesu Zarządzania ma zaszczyt zaprosić na kolejną edycję Festiwalu Menedżerskiego, która odbędzie się w dniach od 5 do 6 listopada 2020 r. online. Wszystkich zainteresowanych udziałem w warsztatach prosimy o rejestrację na stronie ukrytej pod niżej podanym QR kodem lub o bezpośredni kontakt z Organizatorami: knpz.uek@gmail.com

 

Tags: 

Seminarium pt. "Business Communication: Industry Perspective" - zaproszenie

Serdecznie zapraszamy do udziału w seminarium pt. "Business Communication: Industry Perspective", które poprowadzi Pani Profesor Reeta Raina z FORE School of Management (New Delhi, Indie). 

Seminarium odbędzie się 6 listopada 2020 o godz. 9.30 za pośrednictwem platformy Zoom. Zakończenie jest planowane na godz. 11.00.

Tags: 

Pages