Konsultacje w okresie epidemii

 

Uwaga! Podane terminy są orientacyjne. Aktualne informacje znajdują się w e-wizytówkach.

Pracownik E-wizytówka
Prof. UEK dr hab. Paweł Cabała e-wizytówka
Prof. UEK dr hab.Czesław Mesjasz e-wizytówka
Prof. UEK dr hab. Małgorzata Tyrańska e-wizytówka
Prof. UEK dr hab. Beata Barczak e-wizytówka
Prof. UEK dr hab. Sławomir Wawak e-wizytówka
Dr Jan Beliczyński e-wizytówka
Dr Katarzyna Bartusik e-wizytówka
Dr Jolanta Walas-Trębacz e-wizytówka
Dr Krzysztof Woźniak e-wizytówka
Dr Tomasz Małkus e-wizytówka
Dr Bernard Bińczycki e-wizytówka
Dr Mariusz Sołtysik e-wizytówka
Dr Małgorzata Marchewka e-wizytówka
Sekretariat - mgr Katarzyna Szaflarska skype: wtorek, czwartek: 11:00 - 13:00
katszaflarska@gmail.com

UWAGA! Konto nie nalezy wysyłać maili na ten adres!

Kategoria: 

Telewspółpraca z Indiami lub Brazylią - zaproszenie

Na czym polega telewspółpraca?

Telewspółpraca to projekt realizowany online ze studentami z uczelni zagranicznej, którego głównym celem jest opracowanie wybranego zagadnienia z zakresu zarządzania z perspektywy dwóch różnych kultur. To również doskonała okazja do tego, by:

  • praktycznie wykorzystać znajomość języka angielskiego, pisząc wiadomości i biorąc udział w telekonferencjach,
  • poznać w  praktyce nowoczesne technologie informacyjno-komunikacyjne, które umożliwiają wspólną realizację zadań,
  • poznać zagranicznych przyjaciół i ich kulturę,
  • nauczyć się pracy w międzynarodowym zespole,
  • zyskać doświadczenie i pewność siebie,
  • zdobyć dodatkowe punkty potrzebne w procesie rekrutacji na zagraniczne wyjazdy stypendialne (na podstawie zaświadczenia wydawanego na zakończenie projektu).

Kliknij, by dowiedzieć się więcej!

Kategoria: 

KNPZ współorganizatorem konferencji „Produkcja Lean”

Koło Naukowe Procesu Zarządzania zostało współorganizatorem kolejnej edycji konferencji „Produkcja Lean – Dzięki ludziom, przez procesy, aż po system”, która odbyła się 26 września 2019 roku. W wydarzeniu uczestniczyli przede wszystkim właściciele oraz kadra zarządzająca przedsiębiorstw produkcyjnych, a także studenci. Konferencja zgromadziła ponad 180 osób.

Kategoria: 

I miejsce w konkursie Student Project Excellence AWARD dla Koła Naukowego Procesu Zarządzania

W dniu 16 maja 2019 odbyła się Gala Rozdania Nagród w I edycji konkursu Student Project Excellence AWARD zorganizowana na Uniwersytecie Szczecińskim. Nagrody były wręczane w 3 kategoriach: projekty rozwojowo-naukowe, projekty techniczno-informatyczne i projekty eventowe. Koło Naukowe Procesu Zarządzania zdobyło pierwszą nagrodę w ostatniej z wymienionych kategorii za organizację Festiwalu Menedżerskiego 2018. Z ramienia KNPZ projekt koordynowały Pani Viktoriia Kuts oraz Pani Iryna Lopushynska. Nagrodę odebrała Pani Aleksandra Polak, Prezes Koła Naukowego Procesu Zarządzania.

Serdecznie gratulujemy wszystkim zwycięzcom!

Pragniemy podziękować też Zespołowi IMPA Young Crew za zorganizowanie tego konkursu. Jesteśmy pewni, że wydarzenia takie jak te są świetną okazją do poznania się oraz wymiany doświadczeń pomiędzy kołami z całej Polski. Mamy nadzieję, że zobaczymy się w przyszłym roku.

Kategoria: 

Konferencja Naukowa „Współczesne trendy w biznesie” - podsumowanie

W dniach 14-15 maja 2019 r. na terenie kampusu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie odbyła się VIII edycja Konferencji Naukowej organizowanej przez Koło Naukowe Procesu Zarządzania. Partnerem wydarzenia była Fundacja Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Konferencja sponsorowana była przed dwie firmy: Luqam oraz Węglohut. Tegoroczna odsłona wydarzenia pt. „Współczesne Trendy w Biznesie” zgromadziła ponad 70 osób.­ W ramach dwudniowego wydarzenia odbyło się 6 prelekcji, 2 panele eksperckie oraz sesja posterowa z konkursem na najlepszy plakat.

Kategoria: 

Zaproszenie na Konferencję Naukową "Współczesne trendy w biznesie"

Koło Naukowe Procesu Zarządzania ma przyjemność zaprosić Państwa na VIII edycję Konferencji Naukowej "Współczesne trendy w biznesie", która odbywa się w dniach 14-15 maja 2019 r.

Szczegółowe informacje znajdą Państwo na stronie: program Konferencji

Kategoria: 

Pracownik Katedry Procesu Zarządzania wśród nagrodzonych podczas Kongresu LOGISTICON 2018

W dniach 3-5 grudnia 2018 r. w Pradze odbyła się ósma edycja Karpackiego Kongresu Logistycznego LOGISTICON 2018 (https://www.logisticon.cz/en/). Podczas kolejnych sesji tematycznych prezentowano nowe koncepcje rozwoju logistyki oraz związane z tym doświadczenia praktyczne w realizacji procesów logistycznych, zastosowane dotychczas w działalności różnych typów organizacji. Przedstawiono również w szeroki zakres doświadczeń dotyczących współpracy w łańcuchach dostaw. W sesji posterowej zaprezentowano około 100 referatów reprezentujących szeroki zakres problemów związanych z przedstawioną wcześniej problematyką. II nagrodę przyznano za referat pt.: "International Commercial Terms and Their Necessity for Logistics", którego współautorem jest dr Tomasz Małkus. Pozostali współautorzy to Andrea Rosova, Peter Trebuna, Peter Kacmary, Marcel Behun - pracownicy Instytutu Logistyki Politechniki w Koszycach (Słowacja) oraz Martin Paska - doktorant w Instytucie Logistyki. Dr Tomasz Małkus jest również współautorem innego referatu, prezentowanego podczas tej sesji posterowej pt.: "The Project to Increase the Efficiency of Production Logistics".

Kategoria: 

Strony