Mon, 11/16/2020 - 14:31
Kolejna edycja Festiwalu Menedżerskiego już za nami!

W dniach 5-6 listopada odbył się Festiwal Menedżerski organizowany przez Koło Naukowe Procesu Zarządzania. Wydarzenie to jest serią warsztatów mających na celu rozwój kompetencji menedżerskich uczestników, a także zwiększenie ich potencjału na rynku pracy. Tegoroczna edycja odbyła się w formie online. Agenda Festiwalu obejmowała 6 tematycznych spotkań z różnych dziedzin zarządzania, marketingu, a nawet mody! Poruszane tematy doskonale wpisały się w obecnie panujące trendy oraz zainteresowania studentów. W  ciągu dwóch dni spotkań uczestnicy spędzili razem aż 440 min!

Pierwszy dzień Festiwalu rozpoczęły warsztaty przeprowadzone przez Jana Porębskiego – rekrutera w AON, który przekonał wszystkich, że aplikant i rekruter działają w jednym zespole, a podczas praktycznej części prelekcji przeanalizował najczęściej popełniane błędy. Doskonałą okazją do weryfikacji biznesowej garderoby okazały się warsztaty prowadzone przez Basię Kawkę - certyfikowaną stylistkę. Podczas spotkania poruszono temat psychologii koloru, a także dress code’u podczas spotkań online. Uczestnicy otrzymali wiele wskazówek dzięki, którym nie popełnią modowego faux fas. Dzień zakończył webinar  Agnieszki Gałczyńskiej z More Bananas, która wprowadziła uczestników do świata Content Marketingu. Merytoryczny wykład został poparty doświadczeniami prelegentki oraz wzbogacony radami dotyczącymi budowania relacji i wartości w Internecie. Następny dzień Festiwalu rozpoczął Mariusz Kapusta - ekspert z wieloletnim doświadczeniem w zarządzaniu projektami oraz prowadzący kanał edukacyjny na YouTube. Prelegent z niezwykłą łatwością oraz humorem przedstawił podstawy współpracy w zespole oraz jak rozwiązywać konflikty powstające podczas projektów. Najdłuższy z paneli poprowadził wyjątkowy duet - Kasia Witkowska oraz Wojtek Żywolt. Młodzi, energiczni i niezwykle empatyczni miłośnicy social mediów stworzyli przyjazną atmosferę. Podczas warsztatów z personal brandingu na LinkedIn postawili na praktykę. Każdy z analizowanych elementów podsumowany był ćwiczeniem dla słuchaczy oraz późniejszą analizą odpowiedzi. To dzięki nim na Linkedlnie pojawiło się parę nowych, dobrze zredagowanych profili. Festiwal zakończyły warsztaty z technik zarządzania czasem przeprowadzone  przez Ninę Krystoń - certyfikowaną managerkę do spraw HR, CSR i biznesu. Pani Nina w warsztatowym stylu przedstawiła jak dzięki skutecznemu planowaniu zminimalizować ilość traconego czasu i jak stać się bardziej efektywnym oraz skupionym. Warto także wspomnieć o dużym zaangażowaniu uczestników, którzy zadawali dużo ciekawych pytań dzięki czemu po każdym z warsztatów mogła odbyć się dyskusja na temat wcześniej zaprezentowanych treści.

Festiwal Menedżerski oficjalnie się zakończył jednak mamy nadzieję, iż te dwa dni spotkań na długo pozostaną w pamięci uczestników i pomogą im na ścieżkach kariery. Do zobaczenia za rok!