Fri, 05/15/2026 - 13:59
Studentka Julia Kisiel

W dniach 13–14 maja 2026 r. członkowie Koła Naukowego Zarządzania Projektami wzięli udział w III Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej „Jakość w zarządzaniu”, organizowanej na Uniwersytecie Kaliskim.

Udział w wydarzeniu był kolejną okazją do prezentacji wyników prac naukowych prowadzonych przez studentów oraz do wymiany doświadczeń z przedstawicielami innych ośrodków akademickich. Konferencja stanowiła przestrzeń do dyskusji nad aktualnymi zagadnieniami związanymi z jakością, zarządzaniem oraz rozwojem organizacji.

Serdecznie gratulujemy przedstawicielom Koła przygotowania referatu oraz zaangażowania w rozwój aktywności naukowej. Udział w tego typu wydarzeniach pozwala studentom nie tylko doskonalić warsztat badawczy i prezentacyjny, ale również budować relacje naukowe oraz rozwijać kompetencje niezbędne w dalszej pracy akademickiej i zawodowej.

Projekt realizowany był w ramach II konkursu minigrantów w zadaniu publicznym pn. „Wolontariat Blisko Nauki”. Sfinansowano ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Korpusu Solidarności – Programu Wspierania i Rozwoju Wolontariatu Długoterminowego na lata 2018–2030.