pt., 2015-05-08 07:42

7. maja 2015 r. odbył się na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie wykład gościnny dr. Piotra Rogali z Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu nt. Doskonalenia zarządzania organizacjami z uwzględnieniem koncepcji zarządzania jakością.

Wykład został wysoko oceniony przez studentów. Prezentujemy wybrane komentarze: "Bardzo ciekawy wykład, prowadzony z dystansem i z dużą dawką poczucia humoru, a przy tym obfity w wartościową merytorykę.", "Wykład dostarczył wielu ciekawych informacji z tematu zarządzania jakością. Były ona poparte przykładami z życia wziętymi co sprawiło wykład wyjątkowo ciekawy. Podczas prezentacji znalazły się również ćwiczenia praktyczne i quizy ułatwiające zapamiętywanie najważniejszych faktów.", "Wykład przeprowadzony w niestandardowej formie dzięki temu słuchacze nie tracili zainteresowania treścią. Tematyka wykładu była bardzo interesująca, ukazane zostały w niej realia realizacji tych samych projektów w różnych krajach w praktyce a nie jak przeważnie tylko w teorii.".

Wykład odbył się w ramach umowy o współpracy i wymianie wykładowców zawartej pomiędzy Wydziałem Zarządzania UEK a Wydziałem Ekonomii, Zarządzania i Turystyki UEW.