17.05.2019 Warsztaty: Agile w praktyce (z Motorolą)

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematyką zarządzania projektami do wzięcia udziału w warsztatch z tematyki zarządzania projektami. Wydarzenie zostało zorganizowane przez Katedrę Procesu Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, a warsztaty poprowadzą spcecjaliści z Motorola Solutions Polska sp. z o.o.

Podczas warsztatów studenci wcielą się w role członków zespołu projektowego i realizować będą konkretny projekt z wykorzystaniem technik zwinnych.
Zapisy: https://kpz.uek.krakow.pl/limesurvey/index.php/999167?lang=pl

Program warsztatów jest taki sam, jak tych w dniu 20.03.2019.

Liczba miejsc ograniczona!

20.03.2019 Warsztaty: Agile w praktyce (z Motorolą)

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematyką zarządzania projektami do wzięcia udziału w warsztatch z tematyki zarządzania projektami. Wydarzenie zostało zorganizowane przez Katedrę Procesu Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, a warsztaty poprowadzą spcecjaliści z Motorola Solutions Polska sp. z o.o.

Podczas warsztatów studenci wcielą się w role członków zespołu projektowego i realizować będą konkretny projekt z wykorzystaniem technik zwinnych.
Zapisy: https://kpz.uek.krakow.pl/limesurvey/index.php/299268?lang=pl

Liczba miejsc ograniczona!

Common mistakes (young) project managers make

^^^ Odtwórz cały wykład na YouTube ^^^

Zapraszamy na pierwszy z serii wykładów nt. zarządzania projektami prowadzonych przez praktyków. Wykłady są organizowane przez studentów specjalności Zarządzanie projektami oraz Katedrę Procesu Zarządzania. 

  • Wykładowca: Inna Grynova (Revolut)
  • Język wykładu: ANGIELSKI
  • Termin: 11 grudnia 2018 r., 17:00-18:30

Inna Grynova pełni rolę Head of Support, czyli szefowej departamentu wsparcia w Revolut. W tej chwili Inna zarządza zespołem ponad 130 osób, które pracują nad zapewnieniem doskonałej obsługi ponad 3 milionom użytkowników Revolut na całym świecie. Inna jest kierownikiem projektu z doświadczeniem w zakresie optymalizacji procesów i produktów, na swoim koncie posiada udokumentowane sukcesy w zakresie poprawy krytycznych wskaźników operacyjnych jak i realizowaniu projektów wielofunkcyjnych. Poprzednie doświadczenie Inny obejmuje 6 lat pracy w Google (w tym na stanowisku menedżera programu), sukcesy w Raiffeisen Bank Aval (biuro zarządzania jakością i projektami) oraz inne. Jej ulubioną metodologią zarządzania projektami jest Lean Six Sigma, ale uważa, że podejście to musi być przyjęte indywidualnie dla każdego przypadku.

Revolut powstał w 2015 r. w Londynie, by służyć śmiałej misji: postawić bankowy sektor finansowy na głowie. Konsumenci mogą założyć konto w aplikacji w 3 minuty, bezprowizyjnie płacić nim za granicą w ponad 150 walutach, wymieniać i przechowywać środki w 25 walutach lub wysyłać przelewy krajowe i międzynarodowe po kursie międzybankowym. Od lipca 2015 r. Revolut z siedzibą w Londynie ma zarejestrowanych ponad 3 miliony użytkowników w całej Europie.

Zapisy do IPMA Young Crew

IPMA Young Crew Polska serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych dołączeniem do organizacji oraz współpracą w zakresie zarządzania projektami na spotkanie organizacyjno-informacyjne, które odbędzie 7 grudnia br. o godz. 14.00 na Politechnice Gdańskiej. Spotkanie skierowane jest do młodych kierowników projektów, sympatyków zarządzania projektami oraz studentów. Zainteresowanych prosimy o kontakt na adres e-mail warsztaty.yc.ipma@gmail.com.

Strona na FB: https://www.facebook.com/ycpoland/

Wyróżnienie w Project Master

Kapituła ogólnopolskiego Konkursu PROJECT MASTER na najlepszą pracę licencjacką, magisterską, podyplomową oraz doktorską z zakresu zarządzania projektami, pod przewodnictwem Pana Profesora Michała Trockiego oraz przy udziale Zarządu IPMA Polska organizatora konkursu, wręczyła w dniu 7.11.2018 r. wyróżnienie mgr Paulinie Borowskiej za pracę magisterską pt. Analiza ryzyka realizacji projektu Lokalnej Kolei Drezynowej w gminie Alwernia. Praca została opracowana pod kierunkiem naukowym prof. UEK dr hab. Małgorzaty Tyrańskiej. 

Serdecznie gratulujemy i zachęcamy studentów do pisania prac nt. zarządzania projektami oraz uczestnictwa w przyszłorocznym konkursie Project Master!

„FORE – UEK Telecollaboration 2018” - zaproszenie

Katedra Procesu Zarządzania zaprasza Studentów wszystkich lat do udziału w II edycji projektu telewspółpracy pt. „FORE – UEK Telecollaboration 2018”. Celem projektu jest doświadczenie pracy w zespole międzynarodowym, pogłębienie świadomości problemów komunikacji międzykulturowej i analiza wybranych problemów zarządzania z perspektywy różnych kultur. Udział w projekcie jest też okazją do nawiązania ciekawych znajomości i praktycznego wykorzystania znajomości języka angielskiego.

Projekt rozpocznie się 15 października, a zakończy 14 grudnia 2018 roku. Pierwsze trzy tygodnie będą poświęcone na integrację uczestników w międzynarodowych zespołach, zaś kolejnych sześć tygodni – na pracę merytoryczną. Udział w telewspółpracy będzie wymagał zaangażowania na poziomie 2-3 godzin tygodniowo. Osoby, które wykonają wszystkie zadania otrzymają zaświadczenie potwierdzające uczestnictwo w projekcie.

Więcej informacji na temat projektu można uzyskać od Pani Małgorzaty Marchewki (marchewm@uek.krakow.pl).

Zgłoszenia do udziału w telewspółpracy należy dokonać za pomocą elektronicznego formularza zgłoszeniowego. Na zgłoszenia czekamy do 10 października 2018.

Zapraszamy!

Zarządzanie Projektami Innowacyjnymi - dwusemestralne studia podyplomowe

12 października 2018 roku na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie rozpoczną się dwusemestralne studia podyplomowe nt. Zarządzanie Projektami Innowacyjnymi. Studia są realizowane przez Katedrę Procesu Zarządzania.

Program studiów oraz inne istotne informacje znajdują się na stronie: http://podyplomowe.uek.krakow.pl/

Rekrutacja na studia jest prowadzona w terminie 1.06.2018 r. – 1.10.2018 r. Wszelkie pytania prosimy kierować na e-mail: podyplomowe@kpz.uek.krakow.pl.

Kategoria: 

Reportaż z projektu studenckiego

W ramach specjalności Zarządzanie projektami w roku akademickim 2017/18 studenci mieli możliwość uzyskania zaliczeń z ćwiczeń ze wszystkich przedmiotów specjalnościowych poprzez zaplanowanie i realizację projektu. W jego ramach przygotowywali dokumentację wymaganą na poszczególnych przedmiotach, ale dodatkowo realizowali rzeczywisty projekt. Prezentujemy film przygotowany przez jedną z grup jako część realizowanego projektu.

Kategoria: 

Inicjatywa Comarch - szkolenia z zakresu programowania

Polecamy ciekawe przedsięwzięcie. Jest to specjalny program dla studentów, którzy chcieliby nabyć umiejętności z zakresu programowania. Program będzie realizowany w formie popularnych aktualnie Campów -  rozbudowanych szkoleń, obejmujących kompleksową i intensywną naukę programowania pod okiem doświadczonego Mentora. Pierwsze spotkanie informacyjne:

Strony