KNPZ zaprasza na IX Konferencję Naukową „Współczesne Trendy w Biznesie”

Już w czerwcu odbędzie się IX edycja Konferencji Naukowej „Współczesne Trendy w Biznesie” organizowanej przez Koło Naukowe Procesu Zarządzania. Wydarzenie to jest odpowiedzią na zainteresowania Studentów oraz zmiany, które każdy z nas mógł zaobserwować w ciągu ostatnich lat, a nawet miesięcy. Celem Konferencji jest poddanie dyskusji najnowszych zachowań podmiotów na rynkach oraz ich krytyczna ocena.

W jednym miejscu spotkają się młodzi naukowcy oraz praktycy biznesu, aby skonfrontować różne poglądy na temat nowości na rynkach. Tegoroczna Konferencja odbędzie się w formie online, pomimo społecznej kwarantanny przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii Prelegenci będą mogli przybliżyć Słuchaczom tematy dotyczące obecnie panujących trendów oraz tendencji, które mogą wpłynąć na rozwój biznesu. Konferencja jest skierowana do wszystkich, którzy interesują się tematyką innowacji i rozwoju współczesnych trendów.

Pierwszego dnia Konferencji głos zabiorą przedstawiciele sfery naukowej i biznesu, zaprezentują oni własne poglądy, spostrzeżenia oraz wyniki badań naukowych dotyczących tematu przewodniego tegorocznej edycji. Drugi dzień wydarzenia przeznaczony jest w pełni dla młodych naukowców reprezentowanych przez Studentów. 12 prelekcji, które poruszą m.in. tematy związane z CSR, marketingiem czy storytellingiem. Tematyka i różnorodność wystąpień pokazuje, iż obecnie wielu Studentów interesuje się  współczesnymi trendami oraz dostrzegają ich wpływ na biznes. Po każdym z wystąpień uczestnicy Konferencji będą mieli możliwość zadania pytania prelegentowi, zatem każdy będzie mógł wziąć czynny udział w podejmowanej dyskusji. Zachęcamy do wzięcia udziału w IX Konferencji Naukowej „Współczesne Trendy w Biznesie”, aby zapoznać się z ciekawymi zjawiskami zachodzącymi na rynku.

Zachęcamy do obserwowania naszego fanpage’a: https://www.facebook.com/KNPZUEK oraz do wzięcia udziału w wydarzeniu: https://www.facebook.com/events/253813245769814

Kategoria: