22 czerwca 2026 roku odbyło się seminarium, podczas którego nasi koledzy z Serbii – Lena Đorđević Milutinović i Radul Milutinović (Uniwersytet w Belgradzie, Wydział Nauk Organizacyjnych, Belgrad) oraz Lazar Raković i Vuk Vuković (Uniwersytet w Nowym Sadzie, Wydział Ekonomiczny w Suboticy) – zaprezentowali swoje aktualne obszary badawcze i omówili tematy prowadzonych prac naukowych.