Mariusz Sołtysik

Primary tabs

Mariusz Sołtysik's picture
Real name: 
Contact: 

Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie

Katedra Procesu Zarządzania

Budynek Biblioteki Głównej, pk.107

mariusz.soltysik@uek.krakow.pl

Information for students: 

Aktualne informacje dla studentów, w tym godziny konsultacji, są publikowane i aktualizowane w e-wizytówce na Moodle. Kliknij tu, aby przejść do e-wizytówki.

 

Current information for students, including office hours, is published on my profile on Moodle server. Please click here to move to Moodle.

 

 

Research interests: 

Doktor nauk ekonomicznych, adiunkt w Zakładzie Zarządzania Projektami Katedry Procesu Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Od 2010 roku prowadzi zajęcia z podstaw organizacji i zarządzania, zarządzania projektami, zarządzania strategicznego oraz negocjacji.  Autor publikacji z zakresu zarządzania strategicznego oraz zarządzania projektami ekonomicznymi i organizacyjnymi.  Uczestnik licznych grantów badawczych. Zainteresowania zawodowe związane są z projektowaniem strategii, zarządzaniem projektami oraz negocjacjami.

Cooperation with business: 

Praktyczne doświadczenie biznesowe zdobył m.in.: projektując strategie organizacyjne przedsiębiorstwa, opracowując struktury oraz regulaminy organizacyjne. Prowadziłem także szkolenia z zakresu negocjacji i komunikacji. Uczestniczył w doskonaleniu systemów zarządzania i systemów jakości, oceny ryzyka w projekcie oraz w projektach związanych z rozwojem przedsiębiorczości akademickiej. Jest ekspertem w ewaluacji projektów realizowanych w ramach Programów Europejskich.  Uczestnik kursów i szkoleń „Wsparcie dla współpracy sfery nauki i przedsiębiorstw”.